Jump to content

Photo

Auto Hunter Iasi

iasi

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 yourenemy

yourenemy
  • Oraş:Iaşi
  • Maşina:vw
  • Model:passat
  • Motorizarea:1.9 tdi

Posted 13.09.2011 @ 19:41

am si eu o intrebare....aici vad ca vorbiti numai de vopsit....dar la mecanica cei de la auto hunter sunt buni???

#22 petru200

petru200
  • Maşina:Dacia
  • Model:Logan
  • Motorizarea:1.5

Posted 19.03.2012 @ 11:30

Mic accident,bara fata si capota fata refacere(chestii minore) si vopsire 750 lei la Auto-hunter Iasi ,astept sa iasa sa o vad la fata,3-4 zile durata lucrari,cam mult dar speram sa tina calitatea tot o data,revin cu info:)

#23 ondin

ondin
  • Oraş:Hunedoara
  • Maşina:VW
  • Model:Golf BRU 2005
  • Motorizarea:1.9 TDI 90 CP

Posted 26.03.2012 @ 14:40

le dau si eu un vot pozitiv de aici din ardeal. nu am reparat nimic la ei insa am comandat de la distanta o piesa pentru masina si au fost super promti si rapizi. deci ii recomand cu incredere.

#24 Christian.B77

Christian.B77

Nick anterior: arsenal17

• Oraş:Botoşani
  • Maşina:Volkswagen
  • Model:Passat CC
  • Motorizarea:2.0 TDI 143 Cp

Posted 18.02.2014 @ 10:00

AutoHunter, mai lucrati? Am nevoie de vopsit bara fata, portiera sofer si de indreptat o lovitura mica pe portbagaj...

#25 simi_id

simi_id
  • Maşina:Volkswagen
  • Model:Golf 6 Variant
  • Motorizarea:2.0 TDI 140CP

Posted 14.07.2014 @ 23:01

Salut,

Da, mai lucreaza. Am fost eu la ei saptamana trecut 7 iulie 2014 si mi-am facut spoiler fata/spate, capota, o portiera pe jumatate ca avea o zgarietura jos si pot sa zic ca lucreaza impecabil.

Inainte pana sa se inchida ma duceam la Bosch pe splai Bahlui cu vechea masina si eram multumit, si cum sunt destul de perfectionist, pot sa zic ca auto hunter sunt foarte buni si pasionati de ceea ce fac.

M-am uitat in masina daca nu mi-au zgariat/murdarit sau facut ceva de aiurea si nu am ce sa le reprosez.

Plus de asta nu iti fac treaba numai de dragul de a ti-o face si a incasa bani, vroiam sa schimb parbrizul si sa mai vopsesc o portiera si mi-au zis ca nu are sens ... parbrizul fiind original si doar ciupit de la petricele, doar cand s-a crapa sa il schimb, ca orice parbriz mai are mici ciobituri de la pietricele la drum lung.

Daca faci mai multe elemente iti negociaza si la pret ceea ce e destul de bine cand ai mai multe lucruri de facut, initial am dusesem numai pentru spoiler spate.

Oricum, acum ramane proba timpului sa vad cum se va comporta lacul/vopseaua in timp, dar am sa revin peste cateva luni cu comentarii.

Edited by simi_id, 14.07.2014 @ 23:02.

Also tagged with one or more of these keywords: iasi

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users